IDB15E60ATMA1
DIODE GEN PURP 600V 29.2A TO263
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
IDB15E60ATMA1
IDB15E60ATMA1 Hakkında
IDB15E60ATMA1, Infineon Technologies tarafından üretilen 600V 29.2A kapasiteli genel amaçlı fast recovery diyottur. TO-263-3 (D²Pak) surface mount paketinde sunulan bu komponent, 2V forward voltage ile 15A akımda çalışır ve 87 ns reverse recovery time özelliktedir. -40°C ile 175°C arasında çalışabilen bu diyot, güç kaynakları, motor kontrol devreleri, DC/DC konvertörleri ve AC doğrultma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 50 µA maximum reverse leakage current ile yüksek geri engelleme kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 29.2A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Last Time Buy
Reverse Recovery Time (trr) 87 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PG-TO263-3-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2 V @ 15 A