ICS1527G-110
IC VIDEO CLK SYNTHESIZER 16TSSOP
Paket/Kılıf
16-TSSOP
Seri / Aile Numarası
ICS1527G
ICS1527G-110 Hakkında
ICS1527G-110, Renesas Electronics tarafından üretilen bir Clock/Frequency Synthesizer IC'sidir. Bu entegre devre, video ve yüksek hızlı sinyal işleme uygulamalarında kullanılan bir saat üreticisi ve PLL (Phase Locked Loop) çözümü sunmaktadır. Maksimum 110MHz frekans çıkışına sahip olan bileşen, LVTTL giriş ve LVCMOS çıkış standartlarını destekler. 3V-3.6V besleme gerilimi ile çalışan IC, Surface Mount paketi (16-TSSOP) ile monte edilmekte ve bypass özelliğine sahip PLL içermektedir. Dijital video senkronizasyonu, kamera modülleri, video codec'ler ve frekans sentezi gerektiren endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. Ürün şu anda obsolete (üretim dışı) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Differential - Input:Output No/No
Divider/Multiplier Yes/No
Frequency - Max 110MHz
Input LVTTL
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Output LVCMOS
Part Status Obsolete
PLL Yes with Bypass
Ratio - Input:Output 1:1
Supplier Device Package 16-TSSOP
Type Clock/Frequency Synthesizer, Frequency Generator
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V