IA30CSN15UC
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
Seri / Aile Numarası
IA30CSN15UC
IA30CSN15UC Hakkında
Carlo Gavazzi IA30CSN15UC, 15mm çapında silindirik M30 dişli gövdeye sahip endüstriyel inductive yakınlık sensörüdür. Metalik nesneleri elektrik kontağı olmadan tespit etmek için tasarlanmıştır. 7V-9V beslenme gerilimine ve 100Hz yanıt frekansına sahiptir. IP67 ve NEMA 1,3,4,6,13 koruma sınıflarında üretime dayanıklı ortamlarda kullanılabilir. LED gösterge ile görsel kontrol sağlar. -25°C ile 70°C arasında çalışır. Kablo bağlantılı terminasyon türüne sahiptir. Plastik gövdesi ışığa ve kimyasal maddelere maruz kalan endüstriyel uygulamalar, otomasyonsistemler ve malzeme işleme ekipmanlarında kullanılır.
Material - Body Plastic
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (TA)
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Part Status Last Time Buy
Response Frequency 100Hz
Sensor Type Inductive
Shielding Unshielded
Termination Style Cable Leads
Voltage - Supply 7V ~ 9V