IA08BLF15NOM1
SENSOR PROX INDUCTIVE 1.5MM CYL
Seri / Aile Numarası
IA08BLF15NOM1
IA08BLF15NOM1 Hakkında
Carlo Gavazzi IA08BLF15NOM1, 1.5mm dedektif mesafesine sahip endüstriyel inductive yakınlık sensörüdür. M8 silindirik gövdeye sahip ve paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. NPN-NO çıkış tipi ile 3-telli bağlantı sağlar. IP67 ve NEMA 1,3,4,6,13 koruma sınıflarında çalışır, gıda işleme, otomotiv, madencilik ve ağır endüstri uygulamalarında metalik nesnelerin tespitinde kullanılır. 10-30V geniş besleme gerilimi aralığı, 2kHz tepki frekansı ve -25°C ile 70°C arasında çalışma sıcaklığı özellikleri vardır. LED gösterge ve konnektör terminasyon türüne sahiptir.
Material - Body Stainless Steel
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (TA)
Output Type NPN-NO, 3-Wire
Package / Case Cylinder, Threaded - M8
Part Status Active
Response Frequency 2kHz
Sensor Type Inductive
Shielding Unshielded
Termination Style Connector
Voltage - Supply 10V ~ 30V