HVMLS771M100EA1D
CAP ALUM 770UF 20% 100V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
HVMLS771M100EA1D
HVMLS771M100EA1D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS771M100EA1D, 770 µF kapasitansyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile çalışan bu komponent, FlatPack tabbed kasa tipinde sunulur ve şasi montajı için uygun tasarlanmıştır. 10000 saat ömür garantisi ile 85°C sıcaklıkta çalışabilir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan komponent, 238mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans özelliğine sahiptir. 120Hz'de 6.6A, 20kHz'de 7.8A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtrele devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygun bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 770 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 238mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V