HVMLS771M100EA0D
CAP ALUM 770UF 20% 100V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
HVMLS771M100EA0D
HVMLS771M100EA0D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS771M100EA0D, 770µF kapasitanslı ve 100V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tipinde chassis mount uygulamaları için tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 10000 saat ömür süresi ile -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında güvenli operasyon sağlar. 238mOhm ESR değeri ve 6.6A (120Hz) / 7.8A (20kHz) ripple akım kapasitesi ile orta yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 770 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 238mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V