HVMLS601M150EA1A
CAP ALUM 600UF 20% 150V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
HVMLS601M150EA
HVMLS601M150EA1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS601M150EA1A, 600µF kapasitans değerine ve 150V nominal voltaj ratingine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa türünde chassis mount olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen değer aralığında çalışır. ESR değeri 120Hz'de 261mOhm, ripple akımı kapasitesi 120Hz'de 6.3A ve 20kHz'de 7.8A'dir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 10000 saat ömrü belirtilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan gücü kontrol ve filtre devrelerinde, analog ve dijital elektronik sistemlerinde yer alır. Yüksek sıcaklık dayanımı sayesinde zorlu çalışma ortamlarına uygunluğu bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 261mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 150 V