HVMLS601M150EA0D
CAP ALUM 600UF 20% 150V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
HVMLS601M150EA0D
HVMLS601M150EA0D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS601M150EA0D, 600 µF kapasitansa ve 150 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack, tabbed kasa tipi ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. 261 mOhm ESR değeri ve 20 kHz'de 7.8 A riple akım kapasitesi ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve DC-DC dönüştürücü uygulamalarında kullanılır. Düşük frekans (120 Hz) riple akım yükü 6.3 A'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 261mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 150 V