HVMLS561M250EB0D
CAP ALUM 560UF 20% 250V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
HVMLS561M250EB0D
HVMLS561M250EB0D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS561M250EB0D, 560µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajla tasarlanan bu komponent, FlatPack tabbed kasa tipinde chassis mount edilir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bu kondansatör, endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10000 saat ömrü 85°C'de garanti edilir. 240mOhm ESR değeri (120Hz'de) ve 8.1A ripple current kapasitesi (20kHz) ile yüksek güç uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans değerine sahip olup, 6.5A ripple current (120Hz) ile düşük frekanslı devrelerde de uygun performans sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V