HVMLS561M250EB0C
CAP ALUM 560UF 20% 250V FLATPACK
Paket/Kılıf
TO-249AA
Seri / Aile Numarası
HVMLS561M250EB0C
HVMLS561M250EB0C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS561M250EB0C, 560 µF kapasitans değerine ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack paket tipi ile through-hole montaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sağlar. 120 Hz'de 6.5 A, 20 kHz'de 8.1 A ripple current kapasitesine ve 120Hz'de 240mOhm ESR değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V