HVMLS491M200EA1D
CAP ALUM 490UF 20% 200V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
HVMLS491M200EA1D
HVMLS491M200EA1D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS491M200EA1D, 490µF kapasitansı ve 200V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa içinde chassis mount şeklinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 285mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, invertör devreleri, motor kontrol ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılabilir. -55°C ile 125°C arası çalışma sıcaklık aralığında ve 85°C'de 10000 saat ömür elde edilir. 120Hz'de 6A ve 20kHz'de 7.7A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 490 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 285mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V