HVMLS491M200EA0A
CAP ALUM 490UF 20% 200V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
HVMLS491M200EA0A
HVMLS491M200EA0A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS491M200EA0A, 490µF kapasitanslı ve 200V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack kasa tipinde chassis mount yapısıyla tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 125°C sıcaklık aralığında çalışır. 10000 saat ömrü ile 85°C'de uzun süreli uygulamalara uygun olan kondansatör, 120Hz'de 285mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. 120Hz'de 6A, 20kHz'de 7.7A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 490 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 285mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V