HVMLS473M5R0EB0A
CAP ALUM 47000UF 20% 5V FLATPACK
Paket/Kılıf
TO-249AA
Seri / Aile Numarası
HVMLS473M5R0EB0A
HVMLS473M5R0EB0A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS473M5R0EB0A, 47000µF kapasitansı ve 5V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. 30mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışmaya uygun olmakla birlikte, 32A ripple current kapasitesi (20kHz) ve 34.4A ripple current kapasitesi (120Hz) sunmaktadır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% toleransı ile genel amaçlı güç yönetimi, filtreleme ve enerjilendirme uygulamalarında kullanım alanı bulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 34.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 5 V