HVMLS401M150EK1A
CAP ALUM 400UF 20% 150V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
HVMLS401M150EK1A
HVMLS401M150EK1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS401M150EK1A, 400µF kapasitans ve 150V nominal gerilimde çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa türünde chassis mount olarak tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 125°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. 85°C'de 10.000 saatlik yaşam süresi ile tasarlanan kondansatör, 120Hz'de 5.1A ve 20kHz'de 6.4A ripple akım taşıyabilmektedir. ±20% tolerans ve 388mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve enerji dönüştürme sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 400 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 388mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 150 V