HVMLS383M010EB1D
CAP ALUM 38000UF 20% 10V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
HVMLS383M010EB1D
HVMLS383M010EB1D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS383M010EB1D, 38000µF kapasitansa ve 10V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa içinde chassis mount olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 31mOhm ESR değerine ve 10000 saat ömürlü tasarıma (@85°C) sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. Düşük frekansta 31.5A (@120Hz) ve yüksek frekansta 33.8A (@20kHz) ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek kapasitans gerektiren endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 38000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 31.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V