HVMLS383M010EB0D
CAP ALUM 38000UF 20% 10V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
HVMLS383M010EB0D
HVMLS383M010EB0D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS383M010EB0D, 38000µF kapasitansı ve 10V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tipinde chassis mount olarak tasarlanmıştır. Düşük ESR değeri (31mOhm @ 120Hz) ve yüksek ripple current kapasitesi (33.8A @ 20kHz) ile güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans aralığında, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saatlik ömüre sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 38000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 31.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V