HVMLS383M010EB0C
CAP ALUM 38000UF 20% 10V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
HVMLS383M010EB0C
HVMLS383M010EB0C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS383M010EB0C, 38000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile tasarlanmış bu komponent, FlatPack montaj tipinde geniş bir çalışma sıcaklığı aralığında (-55°C ile 125°C arasında) güvenilir performans sunar. 31mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sayesinde genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile 31.5A @ 120Hz ve 33.8A @ 20kHz ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 38000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.8 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 31.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V