HVMLS283M5R0EA1D
CAP ALUM 28000UF 20% 5V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
HVMLS283M5R0EA1D
HVMLS283M5R0EA1D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS283M5R0EA1D, 28000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 5V nominal voltajda çalışmak üzere tasarlanmış bu bileşen, FlatPack kasa tipi ile chassis montajı için uygundur. 50mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile belirtilmiş olan kondansatör, 120Hz'de 19.9A ve 20kHz'de 21.4A ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 10000 saatlik ömür süresi sunulan bu bileşen, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel amaçlı devreler için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 28000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 5 V