HVMLS272M075EB1A
CAP ALUM 2700UF 20% 75V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
HVMLS272M075EB1A
HVMLS272M075EB1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS272M075EB1A, 2700µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 75V rated voltage ile çalışan bu komponent, FlatPack tabbed paket tipinde chassis mount yapısında tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, -55°C ile 125°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir. 85°C'de 10000 saat ömür garantisiyle tasarlanmıştır. 46mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülmüştür. Yüksek frekans uygulamalarında 17.6A ripple akımına, düşük frekans uygulamalarında 14.9A ripple akımına dayanabilir. Güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında genel amaçlı olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 46mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 75 V