HVMLS263M7R5EA0A
CAP ALUM 26000UF 20% 7.5V FLTPCK
Seri / Aile Numarası
HVMLS263M7R5EA0A
HVMLS263M7R5EA0A Hakkında
Cornell Dubilier HVMLS263M7R5EA0A, 26000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 7.5V rated voltaj ile düşük voltaj uygulamalarında kullanılır. Chassis mount FlatPack tabbed paket tipinde sunulan bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ile 125°C) çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 51mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile genel amaçlı güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 120Hz'de 19.8A ve 20kHz'de 21.1A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 26000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 51mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 7.5 V