HVMLS221M250EK1A
CAP ALUM 220UF 20% 250V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
HVMLS221M250EK1A
HVMLS221M250EK1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS221M250EK1A, 220µF kapasitanslı, 250V nominal gerilimde çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tipi ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 10000 saat ömür (85°C'de) özellikleriyle, güç kaynakları, konverterler, amplifikatörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -55°C ile 125°C geniş çalışma sıcaklık aralığında operasyon yapabilir. 120Hz'de 597mOhm ESR değeri ile dakikadan düşük impedans sağlar. 20kHz'de 5.1A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 597mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V