HVMLS213M010EA1A
CAP ALUM 21000UF 20% 10V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
HVMLS213M010EA1A
HVMLS213M010EA1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS213M010EA1A, 21000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, FlatPack Tabbed kasa tipinde chassis mount uygulamaları için uygun olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. -55°C ile 125°C arasında geniş işletme sıcaklığı aralığında 85°C'de 10000 saat ömür garantisiyle, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 21000 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V