HVMLS212M060EA0D
CAP ALUM 2100UF 20% 60V FLATPACK
Paket/Kılıf
TO-249AA
Seri / Aile Numarası
HVMLS212M060EA0D
HVMLS212M060EA0D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS212M060EA0D, 2100 µF kapasitansa ve 60V voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tipinde Chassis Mount montaj türü ile tasarlanmıştır. 72mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç sağlar. Ürün -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 10000 saat ömür süresi ile belirtilmiştir. 120Hz'de 11.9A ve 20kHz'de 14.1A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtreleme, enerji depolamaveişaretişleme devrelerinde kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, Polar polarizasyon özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 72mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 60 V