HVMLS152M060EK0A
CAP ALUM 1500UF 20% 60V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
HVMLS152M060EK
HVMLS152M060EK0A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS152M060EK0A, 1500µF kapasitanslı 60V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tipinde chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 106mOhm @ 120Hz ESR değeri ile düşük empedans özellikleri sunar. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sağlar. 9.8A @ 120Hz ve 11.5A @ 20kHz ripple akım kapasitesi genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur. ±20% tolerans ile tedarik edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 106mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 60 V