HVMLS133M010EK1D
CAP ALUM 13000UF 20% 10V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
HVMLS133M010EK1D
HVMLS133M010EK1D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS133M010EK1D, 13000µF kapasitansı ve 10V nominal gerilimi ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabletli kasa tipinde chassis mount olarak monte edilir. 81mOhm ESR (120Hz'de) ve ±20% tolerans ile belirtilir. -55°C ile 125°C arası çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 20kHz'de 13.3A, 120Hz'de 12.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir genel amaçlı kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 81mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V