HVMLS133M010EK0D
CAP ALUM 13000UF 20% 10V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
HVMLS133M010EK0D
HVMLS133M010EK0D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS133M010EK0D, 13000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponentin ±20% tolerans değeri vardır. FlatPack tabbed kasa tipinde chassis montajı için uygun olan kondansatör, geniş işletme sıcaklığı aralığında (-55°C ~ 125°C) çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 10000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 81mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 13.3A ripple akım kapasitesi ile 20kHz'de belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 81mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V