HVMLS132M100EB0D
CAP ALUM 1300UF 20% 100V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
HVMLS132M100EB0D
HVMLS132M100EB0D Hakkında
HVMLS132M100EB0D, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 1300µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir. FlatPack tabanlı kasa tasarımı ile chassis montajı için uygun olup, 10000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta garantilidir. 143mOhm ESR değeri ile 10.1A ripple akımını 20kHz'de ve 8.5A ripple akımını 120Hz'de kaldırabilir. ±20% tolerans aralığına sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarında enerji depolama, güç kaynağı filtreleme ve EMI bastırma görevlerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 143mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V