HVMLS132M100EB0A
CAP ALUM 1300UF 20% 100V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
HVMLS132M100EB0A
HVMLS132M100EB0A Hakkında
Cornell Dubiliel Electronics tarafından üretilen HVMLS132M100EB0A, 1300µF kapasitansa ve 100V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tasarımı ile chassis montaj uygulamalarına uygun hale getirilmiştir. ±20% tolerans ve 10000 saat ömür (85°C'de) özelliğine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 143mOhm olarak ölçülmüştür. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığını destekler. 20kHz'de 10.1A ve 120Hz'de 8.5A ripple akım kapasitesine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 143mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V