HVMLS113M040EB0D
CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPCK
Paket/Kılıf
TO-249AA
Seri / Aile Numarası
HVMLS113M040EB0D
HVMLS113M040EB0D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS113M040EB0D, 11000µF kapasitansı ve 40V voltaj derecelendirmesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabanlı kasa tipi ile chassis montajı için tasarlanmıştır. Kondansatör, düşük ESR değeri (36mOhm @ 120Hz) ve yüksek ripple akım taşıyabilme kapasitesi (19.5A @ 20kHz) ile karakterize edilir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 10000 saatlik ömrü ile (85°C'de) güç kaynakları, filtre uygulamaları ve enerji depolama devreleri gibi genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 11000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V