HVMLS103M020EA0C
CAP ALUM 10000UF 20% 20V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
HVMLS103M020EA0C
HVMLS103M020EA0C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS103M020EA0C, 10000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 20V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, FlatPack kasa türünde Through Hole montajı destekler. 56mOhm ESR değeri ile 120Hz'de verimli çalışan kondansatör, yüksek frekans uygulamalarında 15A ve düşük frekans uygulamalarında 13.6A ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışan bu komponentin 85°C'de 10000 saatlik ömrü bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 56mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 20 V