HVMLS103M020EA0A
CAP ALUM 10000UF 20% 20V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
HVMLS103M020EA0A
HVMLS103M020EA0A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVMLS103M020EA0A, 10000 µF kapasitansı ve 20V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tipi ile chassis mount uygulamalarına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 56mOhm ESR değeri ile düşük impedans özellikleri vardır. 120Hz'de 13.6A, 20kHz'de 15A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, enerji depolama ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 56mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 20 V