HVMLS102M150EB0C
CAP ALUM 1000UF 20% 150V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
HVMLS102M150EB0C
HVMLS102M150EB0C Hakkında
HVMLS102M150EB0C, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 150V rated voltage ile tasarlanmış bu kondansatör, FlatPack kasa tipinde Through Hole montajı desteklemektedir. ESR değeri 158mOhm @ 120Hz olup, -55°C ile 125°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 10000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanır. Ripple akım kapasitesi 20 kHz'de 10.1A, 120Hz'de 8.1A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve işaret işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 158mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 150 V