HVHRMLSG561M250EB0A
CAP ALUM 560UF 20% 250V FLATPACK
Paket/Kılıf
TO-249AA
Seri / Aile Numarası
HVHRMLSG561M250EB0A
HVHRMLSG561M250EB0A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HVHRMLSG561M250EB0A, 560 µF kapasitansyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tipinde tasarlanmış bu kondansatör, 250V nominal voltaj ile çalışır ve ±20% tolerans özellikleri bulunmaktadır.
Teknik Özellikler:
- ESR (Eşdeğer Seri Direnç): 240mOhm @ 120Hz
- Ripple Current: 6.5A @ 120Hz / 8.1A @ 20kHz
- Çalışma Sıcaklığı: -55°C ~ 125°C
- Ömür: 5000 Saat @ 125°C
- Through Hole montaj tipi
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V