HTZ280H32K
DIODE MODULE 32KV 4.7A
Seri / Aile Numarası
HTZ280H32K
HTZ280H32K Hakkında
HTZ280H32K, Littelfuse tarafından üretilen 32 kV ters voltaj ile yüksek voltaj doğrultma uygulamaları için tasarlanmış bir diyot modülüdür. 4.7 A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu komponent, seri bağlı diyot çiftinden oluşan yapıya sahiptir. Chassis monte tipi kasa ile sunulan modül, standart hızlı geri kazanım karakteristiklerine (>500ns) sahiptir. 32 kV'de maksimum 500 µA ters kaçak akımı ile karakterize edilen bu bileşen, yüksek voltajlı güç kaynakları, endüstriyel elektrik uygulamaları ve yüksek voltaj koruma sistemlerinde kullanılmaktadır. Maksimum ileri voltaj 23 V @ 12 A'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 4.7A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 32000 V
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 32000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 23 V @ 12 A