HTZ280H20K
DIODE MODULE 20KV 4.7A
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
HTZ280H20K
HTZ280H20K Hakkında
HTZ280H20K, Littelfuse tarafından üretilen 20 kV DC reverse voltaj kapasiteli bir diyot modülüdür. Standard recovery karakteristiğine sahip bu komponent, 4.7A ortalama doğrultulmuş akım (per diode) ile çalışır. 1 pair series connection konfigürasyonuna sahip olan modül, chassis mount tipi kılıf içinde sunulur. Ön yönde maksimum 23V @ 12A gerilim özelliğine ve 20kV'da 500 µA ters kaçak akımına sahiptir. Yüksek voltaj uygulamalarında, endüstriyel güç kaynakları, high voltage power conversion sistemlerinde ve diyot array gerektiren doğrultma devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 4.7A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 20000 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case Module
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 23 V @ 12 A