HTZ260G14K
DIODE MODULE 14KV 4.7A
Seri / Aile Numarası
HTZ260G14K
HTZ260G14K Hakkında
HTZ260G14K, Littelfuse tarafından üretilen yüksek voltaj diyot modülüdür. 14 kV DC reverse voltaj kapasitesi ile diyot modülü, ortalaması 4.7A olan doğrultulmuş akım değerine sahiptir. Seri bağlantılı çift diyot konfigürasyonu ile tasarlanmış olan bu komponent, standart hızda kurtarma özelliğine (>500ns, >200mA) sahiptir. Şasiye monte edilme tipi ile endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 16V forward voltaj değeri (12A'de) ile güç kaynakları, high voltage power supplies, inversör devreleri ve elektrik yönetim sistemlerinde doğrultucu görevi üstlenir. Maximum 500µA reverse leakage akımı ile sınıflandırılan bu modül, yüksek voltaj uygulamalarında güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 4.7A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 14000 V
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 14000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 16 V @ 12 A