HTZ180D35K
DIODE MODULE 35KV 1.3A
Seri / Aile Numarası
HTZ180D35K
HTZ180D35K Hakkında
HTZ180D35K, Littelfuse tarafından üretilen 35 kV yüksek voltaj doğrultma diyotu modülüdür. Seri bağlı diyot çifti konfigürasyonu ile tasarlanmış olup, diode modülü olarak chassis montaj üzerinden monte edilir. Ortalama doğrultulmuş akım 1.3 A'de çalışırken, maksimum ters voltaj 35 kV'ye ulaşmaktadır. Ön voltajı 22 V'de 2 A akımda belirtilen bu standart recovery diyotu, yüksek voltaj doğrultma uygulamalarında, güç kaynakları, yüksek voltaj testleri ve endüstriyel güç kontrolü sistemlerinde kullanılır. Ters kaçak akımı 35 kV'de 500 µA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 1.3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 35000 V
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 22 V @ 2 A