HTZ180D22K
DIODE MODULE 22KV 1.3A
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
HTZ180D22K
HTZ180D22K Hakkında
HTZ180D22K, Littelfuse tarafından üretilen 22kV yüksek voltaj doğrultucu diyot modülüdür. Seri bağlı bir çift diyot konfigürasyonuna sahip olup, ortalama doğrultulmuş akım değeri diyot başına 1.3A'dir. Ters yönde 22kV'de 500µA sızıntı akımına ve 2A'de maksimum 22V ileri voltaj düşüşüne sahiptir. Chassis mount montajı ile endüstriyel uygulamalarda kullanılan standart kurtarma hızlı bir diyot türüdür. Yüksek voltaj elektrik sistemleri, enerji dönüştürme devreleri ve güç kaynakları gibi uygulamalarda yaygın şekilde tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 1.3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 22000 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case Module
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 22000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 22 V @ 2 A