HTZ130B38K
DIODE MODULE 38KV 1A
Seri / Aile Numarası
HTZ130B38K
HTZ130B38K Hakkında
HTZ130B38K, Littelfuse tarafından üretilen 38kV nominal gerilim kapasiteli yüksek gerilim doğrultma diyot modulüdür. 1A ortalama doğrultılmış akım kapasitesine sahip standart hızlı iyileştirmeli diyot tiplemesinden oluşmaktadır. Modül içerisinde seri bağlı diyot çifti konfigürasyonu bulunur. Chassis montajı için tasarlanmıştır. 38000V ters kayma geriliminde 500µA ters kaçak akımı karakteristiğine sahiptir. Yüksek gerilim AC/DC güç kaynakları, katod ışını tüpler, yüksek gerilim test ekipmanları ve tıbbi görüntüleme cihazları gibi yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. 2A akımda maksimum 24V ileri gerilim düşümü özellikleri vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 38000 V
Package / Case Module
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 38000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 24 V @ 2 A