HTZ130B33K
DIODE MODULE 33KV 1A
Seri / Aile Numarası
HTZ130B33K
HTZ130B33K Hakkında
HTZ130B33K, Littelfuse tarafından üretilen 33 kV yüksek voltaj diyot modülüdür. Standard recovery tipi diyotlardan oluşan bu komponent, 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Seri bağlı diyot çiftinden oluşan konfigürasyonu sayesinde yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Maksimum reverse voltajı 33 kV olup, forward voltajı 24V @ 2A'dir. Şasi montajı tipi bağlantı ile endüstriyel ve yüksek voltaj güç sistemlerinde doğrultma işlemlerinde uygulanır. Ters akış sızıntısı 500µA @ 33000V seviyesindedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 33000 V
Package / Case Module
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 33000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 24 V @ 2 A