HTZ130B24K
DIODE RECT MOD 24000V 1A HTZ
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
HTZ130B24K
HTZ130B24K Hakkında
HTZ130B24K, Littelfuse tarafından üretilen chassis mount tipi yüksek voltaj doğrultma diyodu modülüdür. 24000V DC reverse voltaj kapasitesi ile extreme yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 1A ortalama doğrultulmuş akım ve 500µA ters kaçak akımı özellikleriyle seri bağlı diyot çiftinden oluşan bu komponentin forward voltajı 2A akımda 24V'dur. Standard hızlı iyileştirme özelliği (>500ns) ile doğrultma, yüksek voltaj güç kaynakları, tıbbi ekipman, yüksek voltaj test sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 24000 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case Module
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 24000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 24 V @ 2 A