HTZ110A22K
DIODE MODULE 22KV 3.5A
Seri / Aile Numarası
HTZ110A22K
HTZ110A22K Hakkında
HTZ110A22K, Littelfuse tarafından üretilen 22 kV yüksek voltaj diyot modülüdür. Seri bağlı diyot çifti konfigürasyonuna sahip olan bu komponent, 3.5 A ortalama doğrultulmuş akım (Io) kapasitesi ve 500 µA ters kaçak akımı (@ 22 kV) ile karakterize edilir. Standart kurtarma süresi (>500 ns) özelliği taşır. Kasa tipi Module olan bu diyot, chassis mount montajı için tasarlanmıştır. 22 kV maksimum DC ters voltaj (Vr) derecelendirilmiş olan cihaz, 18.3 V maksimum ileri voltaj (@ 12 A) değerine sahiptir. Yüksek voltaj uygulamalarında, power supply doğrultucusu olarak ve endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 3.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 22000 V
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 22000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 18.3 V @ 12 A