HSM3100GE3/TR13
DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO215AB
Paket/Kılıf
DO-215AB
Seri / Aile Numarası
HSM3100GE3
HSM3100GE3/TR13 Hakkında
HSM3100GE3/TR13, Microchip Technology tarafından üretilen 100V/3A kapasiteli Schottky diyottur. DO-215AB (SMC Gull Wing) paketinde sunulan bu bileşen, yüksek hızlı doğrultma uygulamalarında kullanılmaktadır. 810 mV forward voltage ve 500ns'nin altında recovery time ile güç kaynakları, anahtarlamak güç birimleri, ters koruma devreleri ve DC-DC dönüştürücülerde tercih edilen bir seçimdir. -55°C ile 175°C arasında çalışan bu diyot, 100 µA'dan düşük reverse leakage akımıyla düşük güç tüketimi sağlar. Surface mount montaj teknolojisi ile üretim verimliliğini artırır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-215AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 810 mV @ 3 A