HSCMRRN250MGAA5
SENSOR PRES .25BAR GAUG 5V SMD
Seri / Aile Numarası
HSCMRRN250MGAA
HSCMRRN250MGAA5 Hakkında
HSCMRRN250MGAA5, Honeywell tarafından üretilen vented gauge basınç sensörüdür. 0.25 bar (3.63 PSI) işletme basıncında, maksimum 20.31 PSI (140 kPa) basınç ölçümüne kadir analog voltaj çıkışı sağlar. ±0.25% doğruluk ve sıcaklık kompanzasyonu özelliğine sahiptir. 4.75V ~ 5.25V beslenme gerilimine ihtiyaç duyup, 0.5V ~ 4.5V arasında çıkış verir. -20°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 8-SMD J-Lead paket tipinde, barbed port stilinde sunulmuştur. HVAC sistemleri, hava filtresi uyarıları, su basıncı ölçümü ve diğer düşük basınç uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Features Amplified Output, Temperature Compensated
Maximum Pressure 20.31PSI (140kPa)
Operating Pressure 3.63PSI (25kPa)
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Output 0.5 V ~ 4.5 V
Output Type Analog Voltage
Port Style Barbed
Pressure Type Vented Gauge
Supplier Device Package 8-SMD
Termination Style J Lead
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V