HSCMRNV060PA4A5
BRD MNT PRESSURE SENSORS
Seri / Aile Numarası
HSCMRNV060PA4A5
HSCMRNV060PA4A5 Hakkında
Honeywell HSCMRNV060PA4A5, 60 PSI (413.69 kPa) işletme basıncına sahip amplified output'lu ve sıcaklık kompansasyonlu bir basınç sensörüdür. 8-SMD J-Lead paketinde sunulan bu sensor, I²C çıkış üzerinden dijital veri iletimi sağlar. ±0.25% yüksek doğruluk oranı ile barb port bağlantısına sahip bu absolute basınç transdüseri; HVAC sistemleri, otomoktif uygulamaları, endüstriyel hava kontrol sistemleri ve tıbbi cihazlar gibi basınç monitörlenmesi gereken sistemlerde kullanılır. -20°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 4.75V-5.25V arasında güç kaynağı ile beslenebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Features Amplified Output, Temperature Compensated
Maximum Pressure 120PSI (827.37kPa)
Operating Pressure 60PSI (413.69kPa)
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Output 12 b
Output Type I²C
Package / Case 8-SMD, J-Lead, Side Port
Part Status Active
Port Style Barbed
Pressure Type Absolute
Supplier Device Package 8-SMD
Termination Style J Lead
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V