HS35R0500H37201
0500 PPR, 1" BORE DIAMETER
Üretici
Dynapar Corp
Paket/Kılıf
Kategori
Enkodörler
Seri / Aile Numarası
HS35R0500H37201
HS35R0500H37201 Hakkında
Dynapar Corp HS35R0500H37201, 500 PPR (pulses per revolution) çözünürlüğüne sahip optical enkodördür. 1 inç bore çapına sahip bu enkodör, kullanıcı tarafından yapılandırılabilir oryantasyona ve 5V ~ 26V geniş besleme voltajı aralığına sahiptir. Eklenmiş switch özelliği içermez. Aktif durumda olan bu komponent, endüstriyel uygulamalarda, hareket kontrol sistemlerinde, pozisyon belirleme ve hız ölçüm uygulamalarında kullanılır. Optical teknolojisi ile hassas ve güvenilir enkodlama sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Built in Switch No
Encoder Type Optical
Orientation User Selectable
Part Status Active
Pulses per Revolution 500
Voltage - Supply 5V ~ 26V