HR200-W-M12
RH/TEMP SERIAL WALL MNT TRANS
Paket/Kılıf
Probe
Seri / Aile Numarası
HR200
HR200-W-M12 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.5% RH
Humidity Range 0 ~ 100% RH
Mounting Type User Defined
Operating Temperature -25°C ~ 200°C
Output 4mA ~ 20mA
Output Type Analog Current, RS232
Package / Case Probe
Part Status Active
Sensor Type Humidity, Temperature
Voltage - Supply 12V ~ 28V