HPF480D30R
SSR RELAY SPST-NO 30A 48-660V
Seri / Aile Numarası
HPF480D30R
HPF480D30R Hakkında
HPF480D30R, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) yapılandırmasında bir katı hal rölesidır. 30A yük akımı kapasitesiyle 48V ile 660V arasındaki AC voltaj uygulamalarında kullanılır. 4.5 ~ 32VDC giriş voltaj aralığında kontrol edilebilen bu röle, DIN Rail montajı için optimize edilmiş modüler tasarıma sahiptir. Vida terminal bağlantısı ile kolaylı elektrik bağlantısı sağlar. Elektriksel kontrol sistemleri, endüstriyel otomasyonda ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 30 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4.5 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 V ~ 660 V