HPF240D30R
SSR RELAY SPST-NO 30A 12-280V
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
HPF240D30R
HPF240D30R Hakkında
HPF240D30R, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) yapılandırmasına sahip 30A katı hal röle (SSR) sistemidir. 4-32VDC giriş voltajı ile kontrol edilen cihaz, 12-280V AC yükü anahtarlamaya uygun hale getirilmiştir. DIN ray montajı destekleyen modüler tasarımda, vida terminali bağlantı tipi ile uygulanmaktadır. AC çıkış tipine sahip bu rölü endüstriyel otomasyon, HVAC sistemleri, ısıtma kontrolü ve elektrik dağıtım uygulamalarında kullanılır. Dönen mekanik parça içermeyişi uzun çalışma ömrü ve güvenilir anahtarlama performansı sağlar. Cihaz, devredışı bırakılmış (obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 30 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC
Package / Case Module
Part Status Obsolete
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 12 V ~ 280 V