HP2-DC110V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
HP2-DC110V
HP2-DC110V Hakkında
HP2-DC110V, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı DPDT (Double Pole Double Throw) röle olup, 10A anahtarlama kapasitesine sahiptir. 110VDC coil voltajıyla çalışan bu röle, kontaklarında gümüş (Ag) malzeme kullanılmaktadır. 15mA coil akımı ile düşük güç tüketimiyle beslenebilen röle, 25ms işletme ve serbest bırakma süresi ile hızlı anahtarlama gerçekleştirir. Socket tipi montajı sayesinde kolaylıkla takılıp çıkarılabilir. -50°C ile 40°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 250VAC gerilime kadar anahtarlayabilmesi bu röleyi endüstriyel kontrol uygulamaları, otomasyon sistemleri ve elektrik panosu tasarımlarında kullanılmak üzere uygun hale getirir. Lütfen dikkat: Bu ürün üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 15 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 88 VDC
Must Release Voltage 16.5 VDC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -50°C ~ 40°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 25 ms
Switching Voltage 250VAC - Nom